7.png
Увага до клієнтів - запорука нашого успіху

   068 308 58 73    097 777 59 78    068 440 96 77
   098 803 50 75    098 138 91 74    095 534 28 15

   Робота лінії консультацій: 08:00-19:00 год.

Відгуки про курси програм автоматизації бізнесу

up
04102019.jpg
07.06.png
11.03.png
0-02-09_.jpg


Відгуки наших слухачів по курсу "Використання прикладного рішення "BAS Бухгалтерія".

Навчання проводить сертифікований викладач – Сиротинська Алла

Чиж Аліна Василівна, ТОВ «Поліський Стандарт» - дуже задоволена курсом, все сподобалось, дякую.
04.10.19

Олевська Софія Петрівна, ТОВ «Поліський Стандарт» - все сподобалось, доступно та цікаво пояснює викладач. Дуже дякую!
04.10.19

Короленко Олена Анатоліївна, ТОВ "АЙРОН ЗМЗ" – маса корисної інформації в першу чергу по роботі з програмою. Надзвичайно проста та доступна подача інформації. Освіжила теоретичні знання. Дякую організатором за комфортні умови проходження курсу.
04.10.19

Перехрестюк Наталія Миколаївна, ТОВ «Вікнопром» - бухгалтерія нашого підприємства багато років працювала в програмі старої версії, коли ми придбали програму Бухгалтерія, це було щось жахливе, нічого не могли зрозуміти, тому я дуже щаслива, що Ваша компанія проводить такі курси. Курси корисні, буду всім пропонувати. Викладач, пані Алла, все пояснює по-маленьку, зрозуміло, тому матеріал засвоюється легенько. Дякую Вашій компанії та пані Аллі за дружню атмосферу. Молодці! Так тримати!
04.10.19

Болищінська Олена Анастасіївна , ТОВ «ЮЕЙХЕМІКАЛ» - дуже вдячна за отримані знання та навички по роботі з використанням програми Бухгалтерія. Особлива подяка викладачеві курсу пані Аллі за терпеливість, високий професійний рівень подання інформації. Колективу «Штурман» за атмосферу затишку та комфорту під час навчання. Адміністрації за технічне оснащення аудиторії.
04.10.19

Созонюк Світлана Федорівна, ПП «Сантехбуд -К» - на курсах дуже досконало викладено теоретичний матеріал, були практичні знання по веденню обліку в програмі Бухгалтерії. Викладач Алла чудово подавала матеріал відповідала на запитання, допомагала у виконанні практичних занять. Методика виконання дуже сподобалась. Дуже задоволена результатами навчання Рекомендую всім, хто хоче покращити свій рівень знань з програми Бухгалтерії.
04.10.19

Михайлишин Тетяна Степанівна, ДП «Рівнеторф» - Дуже задоволена. Дуже вдячна Аллі Павлівні за доступно проведені курси, відповіді на усі запитання. Усе доступно, цікаво. Дуже допомогли у виясненні питань дівчата з компанії «Штурман». Дуже всі дякую!
04.10.19
 
Головач Галина Миколаївна, ТОВ «ЕКОБІОФУЛ» - курси дуже цікаві та корисні. Вони дійсно допомагають бухгалтеру налаштувати роботу. Курси економлять час бухгалтера. За короткий період отримала відповіді на всі питання які мене цікавили.
04.10.19

Лоскутова Катерина Олександрівна, ПП «ТАКАР ЗАХІД»
- доступне пояснення матеріалу;
- допомога у виконанні практичних завдань.
07.06.19

Тишковець Ганна Станіславівна - курси дуже корисні, навчання дуже змістовне, теоретичні питання супроводжувалися прикладами. Заняття проходили в дуже позитивній атмосфері. Викладач подає легко і доступно інформацію.
07.06.19

ТОВ «Заграва Геймз» - курс змістовний, цікавий, інформативний.
07.06.19

Мисько Ганна Василівна - прослухала весь курс по "Бухгалтерія". Дуже сподобалось, як проводять лекції. Алла все повільно пояснює. Дуже гарно роз`яснює відповіді на наші запитання. Дуже ввічливий персонал. В навчанні все зрозуміло.
07.06.19

Філіппова Тетяна Володимирівна - курсом "Бухгалтерія" задоволена цілком і повністю. Викладач Алла зрозуміло і доступно пояснює. Теоретичний матеріал закріплювався практичними заняттями. Всім бухгалтерам і не тільки рекомендую!
07.06.19

Грушевська Ірина Михайлівна, ТОВ "РАДІО ТРЕК" - курсами задоволена, отримала потрібно та корисну інформацію.
11.03.19

Васильчик Інна Миколаївна, ТОВ "ВЕСТРАК"  - цікаві лекції, сподіваюся будуть корисні і роботі.
11.03.19

Вітковська Катерина Русланівна, ФОП ВІТКОВСЬКИЙ РУСЛАН ГРИГОРОВИЧ - все доступно та зрозуміло
11.03.19

Шеремет Руслана Василівна, ФОП Кухарук Лілія Віталіївна - хороший викладач, лекції сподобались.
11.03.19

Іванець Наталія Ігорівна, ТОВ "ГІГАТЕЛ" - багато цікавої та корисної інформації. Викладач доступно пояснює матеріал.
11.03.19

Гойда Мар'яна Ростиславівна, ТОВ "ЕКОВІД" - курс дуже хороший.
11.03.19

Змеул Ольга Петрівна, ТОВ "СКАЙМОЛ ПЛЮС" - курси проводяться на високому професійному рівні.
11.03.19

Цехместрук Антоніна Ростиславівна, ФГ "ГЛОРІЯ" - все доступно, дякую.
11.03.19

Лагода Ірина Адамівна, ТОВ "Гольфстрім" - курси дуже сподобались.
11.03.19

Рябчинський Юрій Костянтинович - курси цікаві та доступні.
11.03.19

Бардюк Еліна Едуардівна, ТОВ«Пропринт»  - Навчальними курсами цілком задоволена. Інформація подавалася у доступній для сприйняття формі, цікаво та всеохоплююче із прикладами із життя. Вона актуальна та крокує в ногу з часом. Навчальні години та їх кількість, на мою думку, підібрані оптимально.
Велике дякую лектору та організаторам! Успіхів Вам (і нам) на нашій стежці самовдосконалення у нелегкий час постійних змін!
26.11.18

Радченя Іванна Велеріївна, ТзОВ «Партнерагро - Дуже рада, що відвідала Ваші курси. Дізналась дуже багато цікавої та корисної інформації. Бажаю Вам продовжувати викладати на такому ж високому рівні. Дякую!!!
26.11.18

Гайдук Марія Іванівна, КЗ "Рівненський обласний госпіталь ВВ" - Курс навчання для мене дуже корисний. Навчання проходило в позитивній атмосфері, що сприяло легкому засвоєнню пройденого матеріалу. Дякую організаторам курсів та викладачу за отримані знання та позитивні емоції.
26.11.18

Лекай Наталія Віталіївна - Дуже задоволена курсами. Навчання дуже змістовне, теоретичні питання вивчаються на прикладах, що сприяє розумінню проблем, які виникають. Дуже вдячна викладачеві Аллі за увагу та допомогу.
26.11.18

Оводюк Юлія Сергіївна - Курси проведені ідеально. Все легко і доступно будь якому слухачу. Дякую!
26.11.18

Долганська Світлана Іванівна, ТОВ " АРТДЕГЛАС" - Курси були дуже корисні, отримала дуже корисні консультації, багато корисної інформації. Вдячна викладачу за поданий матеріал, а також хочу подякувати фірмі «Штурман» за організацію чудових курсів.
26.11.18

Постнікова Олена Вікторівна,  ПП Фірма «ЕХО»  - Курси виявились набагато цікавішими та продуктивнішими ніж уявлялось. Дякую!
26.11.18

Сень Світлана Володимирівна  - Дякую!!!
26.11.18

Старенька Інна Анатоліївна – на заняттях завжди панувала приємна атмосфера. Алла зразу вміло пояснює матеріал і уважно ставиться до кожного. Вивчений матеріал постійно повторюється. Рекомендую.
24.09.18

Ковальчук Ірина Володимирівна – курси по використанню прикладного рішення «Бухгалтерія» сподобались. Для себе дізналась багато цікавого та нового по веденню бухгалтерського обліку програмі. Програма зручна і якщо її правильно використовувати, то значно полегшується робота бухгалтера. Лектор Алла Павлівна доступно і зрозуміла викладає матеріал курсу, по всіх темах були розглянуті приклади (практичні завдання). Дякую за організацію і проведення курсів! Бажаю успіхів та завжди залишатися кращими.
24.09.18

Шимчук Наталія Миколаївна, ТОВ "ШИМЧУКК" – курс дуже сподобався, хоча я впевнений користувач програми Бухгалтерія, дізналась багато нового і корисного.
24.09.18

Мельничук Владислав Олегович – при проходженні курсу по основних напрямках роботи з програмою було надано більш ніж достатній об’єм інформації, а також відпрацьований в програмі Бухгалтерія.Якщо кому щось було не зрозуміло та виникали питання відповідь на них давалась більш точно. Недоліки – останні декілька днів до закінчення курсу трохи підвисали комп’ютери. Загальна оцінка від навчання 9 з 10.
24.09.18

Шиманська Наталія Олександрівна, ПП "Торфвуд"- вдячність за проведені курси, які надають можливість реалізувати себе, як спеціаліста. Курси проведені в обсязі доступно та дуже лаконічно, пізнавально. Дякую!
24.09.18

Пляченко Юлія Миколаївна – навчаючись на курсах в групі компаній «Штурман» освоїла використання прикладного рішення «Бухгалтерія». Під час навчання дізналась багато нової інформації, закріпила знання які здобула раніше. Навчання пройшло максимально комфортно, теоретичні матеріали, які відразу підкріплялися практикою. Викладач Алла Павлівна професіонал свої справи, викладала матеріал доступно і змістовно, на всі питання, які виникали під час роботи – відразу отримувала відповіді. Навчанням задоволена, рекомендую всім.
24.09.18

Спетанюк Ольга Олегівна - курси по Бухгалтерії дуже сподобалися. Викладач добре володів матеріалом, відповідав на усі запитання. Теорія була корисною при виконані практичних завдань. В цілому на курсах можна оволодіти знаннями роботи з програмним продуктом. Корисним додатком до курсів став "Методичний матеріал для слухача сертифікованого курсу", які допомогли краще освоїти курс. Дякую, викладачу - Аллі Павлівні за прекрасно поданий матеріал та ПП "Штурман" за проведення курсів.
24.09.18

Порохіна Анастасія, ТзОВ «ТГА» – курс містить основні теми, тобто нічого не упущено (що стосується основної діяльності), також враховує нюанси різних видів діяльності підприємства (тобто згадується імпортно/експортні операції і нюанси за різних видів системи оподаткування). Окреме дякую лектору!!! Реагував на всі питання, допомагав у процесі навчання. Дякую!!!
21.05.18

Кухарчук Тетяна, ТОВ «Селекція» – курс навчання дуже цікавий. Підібрані самі головні теми. Лектор показує все на прикладах, на всі питання надає аргументовані відповіді. Бажаю успіхів!!!
21.05.18

Мельничук Лариса, ТОВ «Рожище-мілк» – курси сподобалися!!! Викладач Алла вміло та змістовно пояснює матеріал. Дякую!!!
21.05.18

Музичук Тетяна, МПП «Монстера» - навчання курсу «Бухгалтерія» було проведено у доступній та зрозумілій формі.
21.05.18

Курач Людмила, ТзОВ "Софт Групп" – величезна подяка організаторам та викладачу курсу пані Аллі за змістовні, інформаційні і цікаві заняття.
21.05.18

Мещерякова Ольга, ТОВ «СК Груп ЛТД» - варто було б набирати групу по знаннях слухачів, тобто, тих хто з прийшов на курси з «нуля» важко сприймати інформацію на рівні з тими, що мають певний багаж знань по будь-якій конфігурації.
21.05.18

Опанасюк Світлана Дмитрівна – завдяки професійному і сертифікованому викладачу можна отримати хороші знання в програмі Бухгалтерія «з нуля», і закріпити та розширити свої знання для працюючих людей, і впевнено вести облік на підприємствах різних видів діяльності. Хотілося б більше практичних занять з поглибленим вивченням операцій в програмі.
19.02.18

Шапошніков Олександр Михайлович – хотілося б щоб лектор більш детально зупинявся на економічному змісті бухгалтерських проводок. В усьому іншому – курс сподобався і є насиченим новим матеріалом. Загалом – курси сподобався. Сподіваюся, що використаю набуті знання і навики на практиці.
19.02.18

Пасічник Валентина, ТЗОВ "КОМПАНІЯ УПРАВЛІННЯ БУДІВНИЦТВОМ "МОНОЛІТ" – відвідавши курс по вивченню «Бухгалтерія», я для себе зробила висновок, якщо програму правильно використовувати вона значно полегшує роботу бухгалтеру. Хочу подякувати розробникам курсу за можливість вивчення цієї програми. Окремо дякую лектору Аллі за доступне пояснення та допомогу у вивченні програми.
19.02.18

Політаєв Олександр Валентинович, ПП "Норма- плюс" - Пройшовши курс Бухгалтерія від компанії «Штурман» залишився задоволеним подачею матеріалу та матеріально-технічним забезпеченням. Викладач чітко та доступно пояснює матеріал. Отримав знання по структурі програми та основи бухгалтерського обліку.
19.02.18

Каленська Анна Юріївна, ТОВ «Термо Авто Майстер» - Все дуже сподобалось. Програма дуже крута і має крутезні можливості.
01.12.2017

Каленський Юрій Петрович, ТОВ «Термо Авто Майстер» - дуже сподобалось. Дуже інформативно і корисно.
01.12.2017

Вершиніна Оксана Григорівна, ТОВ «Термо Авто Майстер» - 12+
01.12.2017

Василевич Дмитро Анатолійович, ПП «Геральдика» – Все супер. А було б ще краще, якби в програмі був управлінський облік.
01.12.2017

Рогульчик Анжела Адамівна, ФОП Кушнір Сергій Васильович – тільки позитивні враження від пройденого курсу. Багато корисної інформації, особисто для себе відкрила багато нових можливостей роботи з програмою Бухгалтерія. Дуже корисно було прослухати курс лекцій і освіжити в пам’яті всі функції програми, а також навчилась користуватися програмою більш продуктивно. Отримала багато нових знань та корисного матеріалу.
01.12.2017

Чиж Любов Василівна – я дуже вдячна колективу, а особисто Аллі Павлівні за її доброту і повагу і уміння донести свої знання – особисто для мене як для першокласниці. Ці уроки для мене були дуже важливі. Бажаю Вам міцного здоров‘я , миру, добробуту, процвітання.
01.12.2017

Єднорал Олена Феодосіївна, ТзОВ «Ель Рої» - Дуже дякую за курс. Тільки позитивні враження. Пояснення матеріалу доступне і змістовне. Окрема подяка викладачу за консультації, які стосувались практичних ситуацій. Бажаю успіхів і процвітання.
01.12.2017

Стефанська Тетяна Василівна, СВК «Перший національний виробничий кооператив» - курси відмінні, навчання доступне, зрозуміле, інформаційна база остатня. Викладач молодець. Мені особисто бракує бухгалтерських знань і тому було трошки важко, хоча принципи я зрозуміла. Дуже дякую.
01.12.2017

Шмигельська Катерина Олександрівна – прослухавши курс у центрі сертифікованого навчання, я особисто для себе підвищила рівень знань по використанню «Бухгалтерія». Навчання проходило в дружній та теплій атмосфері, викладач надавала інформацію доступно. У посібнику все також написано зрозуміло та ясно, і в подальшому для роботи мені буде підказка.
25.09.17

Тіторенко Олена Арсентівна, ТОВ «Волинь-Буджитло» - проведено на гарному рівні. До слухачів відносились з увагою та повагою. Викладач ділився нюансами програми, по скільки всі слухачі майже практикуючі бухгалтери, які вже працюють в Бухгалтерії попередніх випусків, тому чітко всі усвідомлювали, хто з чим прийшов і в чому нам допомогли.
25.09.17

Гуменюк Лариса Володимирівна, ТОВ "Трансхолод Захід" – Все сподобалось.
26.09.17

Сульжик Світлана Сергіївна, ТОВ "Трансхолод Захід" – 12+ :)
26.09.17

Гуменюк Світлана Олексіївна – курс дуже сподобався. Особливо викладач курсу, Алла дуже доступно розповідала і пояснювала курс. Також дякую усім запрошеним і можливість навчатися. Дуже дякую, все супер!
26.09.17

Самойленко Катерина Сергіївна, ФОП Алексеєвець Микола Анатолійович – враження від курсів позитивне😊 дякую за зрозуміле пояснення матеріалу. Велике дякую Аллі.
26.09.17

Лабуда Марія Богданівна – проходження курсу надає можливість слухачу покращити рівень своїх знань та вмінь у введенні бухгалтерського обліку та навчитися використовувати програму «Бухгалтерія» для полегшення роботи. Особисто для себе отримала корисну інформацію, викладач зрозуміло подавала матеріал, допомагала у виконанні практикумів. У підручниках зрозуміло надано всю необхідну інформацію.
26.09.17


Прохор Оксана Миколаївна, ТОВ "БМО Промбуд - 21" – враження від навчання тільки позитивні. Навчальний курс надавався на високому професійному рівні. Практичні завдання відповідали реальним господарським операціям. Побажання – продовжувати в такому ж дусі.
22.05.17

ФОП Бондарук Валентина Володимирівна – Дуже дякую. Всю інформацію подали зрозуміло. Більше інформації про роздрібну торгівлю. Ще раз дякую.
22.05.17

Адасюк Ілона Павлівна - дякую за дуже гарну організацію проведених курсів. Окрема подяка викладачу Сиротинській Аллі Павлівні за доступне пояснення матеріалу. Методичні матеріали слухача курсів- це доступний за розумінням збірник, який слугуватиме своєрідною пам’яткою у процесі роботи. Дякую.
22.05.17

Кушнір Галина Миколаївна – вдячна за курси Бухгалтерія, все дуже доступно і зрозуміло.
22.05.17

Литвинець Аліна Олександрівна, ТОВ «Метал Крафт» – кваліфіковане викладання навчання. Працівники «Штурмана» привітні та чуйні. Практичні заняття – доступні і професійні.
22.05.17

Павлюк Любов, Підприємство Клевань "Комунсервіс" – навчання дуже сподобалось. Висококваліфікований викладач Алла дуже змістовно та доступно провела його. Зручно облаштований учбовий клас. Позитивні враження від пройденого навчання. Бажаю колективу «Штурмана» процвітання та стабільності.
20.02.17

Семикопенко Оксана, ТОВ «Мирогощанське» - висловлюю подяку колективу «Штурману», а особисто Аллі, яка професійно та терпеливо проводила навчання. Все дуже сподобалось, все точно, змістовно, лекції та практичні заняття проходили доступно і зрозуміло. Бажаю успіхів у роботі і завжди хорошого настрою.
20.02.17

ФОП Загиней Наталія Ігорівна – дякую за проведені, чудово організовані курси. Окрема подяка викладачу Аллі за доступність викладання матеріалу, компетентність у всіх галузях, високу кваліфікацію. Дякую за отримані нові знання і вашу допомогу. З найкращими побажаннями, процвітання та успіхів.
25.09.17

Сопронюк Людмила, ТОВ " Рівнетрансекспедиція " – чудово було навчатись. Приємний та ввічливий викладач. Успіхів!
20.02.17

Яремчук Марія, ТОВ «Оберіг Плюс» - дуже вдячна за проведені курси . Все було цікаво та доступно. Особлива подяка викладачу Аллі, за її професіоналізм і терпіння. Успіхів Вам!
20.02.17

Борис Олена, «Оржівське ВУЖКГ» - дякую за гарно проведений час. Алла , викладала змістовно, зрозуміло та чітко, допомагала, пояснювала. Задоволена якістю та методикою викладання. Приємні люди. Дякую за гостинність та прийом. Буду всім радити, вже є кандидатура:)))
20.02.17

Цимбалюк Сергій Володимирович – дякую за курс. Все було прекрасно☺
20.02.17

Нагорна Вікторія, ТОВ «Мінералагро» - організація курсів на вищому рівні. Дякую.
20.02.17

Кіпріянова Руслана, ФОП «Матков Віктор Павлович» - дякую за корисну інформацію, сподіваюсь скористатись нею на практиці. Успіхів і процвітання.
20.02.17

Ліщук Олеся, УСП «Здовбицьке» - дякую, курс дуже сподобався, викладач Алла дуже гарно та змістовно донесла матеріал. Персоналу «Штурман» дякую за привітність.
20.02.17

Чернишова Ольга Олександрівна, ПП «Босна» - дякуємо Штурману і Аллі особисто за якісну підготовку бухгалтерів.
21.11.16
 
Устянчук Марія Дмитрівна, ТОВ «Мізоцький Лісовик» - Дякую Штурману і Аллі за хорошу підготовку та гарне відношення, за домашню атмосферу.
21.11.16


Киричук Наталія Петрівна, ПП «Деметра» - Це було моє перше знайомство із програмою Бухгалтерія. Після цих курсів отримала досить велику та розширену інформацію про програму та отримала перші навики роботи в Бухгалтері]. Щиро дякую.
21.11.16

Краска Лідія Олександрівна, ТОВ «Сетім» - враження від курсів позитивне , викладач хороший і пояснює доступно. Дякую за каву і печиво. Познайомилась із цікавить та приємними людьми. Всім раджу проходити курси даного типу і для саморозвитку і для нових знайомств.
21.11.16

Дворак Людмила Володимирівна, КП «Міськсвітло» - дякую Конопляніковій О.М. та Аллі за якісно проведене навчання. Тільки позитивні враження.
21.11.16

Неймерик Раїса Миколаївна, СВК «Нива» - Курсами задоволені. Дякую «Штурману» за привітність.
21.11.16

ФОП Сова Ірина Ігорівна – «Штурман» Ви класні, дякую!
21.11.16

Демчук Лариса Станіславівна, КП «Рівне АТП ОСС»  - Дякую «Штурману» та Аллі за якісне навчання. Позитивне враження.
21.11.16

ТзОВ «Строй КО» -  Я, Малиновська Оксана проходила курс навчання Бухгалтерія,  з 26.09.16 по 07.10.2016р. про який хочу подякувати всьому колективу "Штурман", зокрема викладачу, яка кваліфіковано та доступно пояснювала матеріал. Ці курси багато мені допомагають у моїй щоденній роботі та значно підвищили мої професійні якості. Гадаю, що такі курси багатьом бухгалтерам будуть помічником у роботі. 
19.09.16

ФОП Ковпак Оксана Миколаївна  - «Враження  - найкращі! Це саме те, що мені було потрібне. Матеріал викладено по суті, дуже доступно, в короткий термін. Дуже вдячна».
19.09.16

Пивовар Наталя Олександрівна  - «Курси для мене показали можливості Бухгалтерія. Буду старатись приміняти їх на практиці. Книга "Сертифікований курс", для мене особисто, як друга Біблія. Багато цікавої і потрібної інформації. Дуже дякую». 
19.09.16

Жовнер Тетяна Іванівна – «Щодо організації навчання - мій відгук позитивний. Я не працювала бухгалтером, освітню підготовку (підвищення кваліфікації)  по професії "бухгалтер" пройшла ще в 2000 році. Перше  заняття на курсах було важкувато, але потім втягнулася, якщо виникали складнощі на практичних  - допомагала викладач Алла». 
19.09.16

Суходол Тетяна Юріївна -  Закінчила курси "Бухгалтерія" на базі  Штурман. Як на будь-якому навчанні саме головне це викладач. Адже, саме від викладача залежить легкість розуміння, глибина знань і саме головне - бажання вчити. Дуже вдячна, Штурману та Аллі Сиротинській за можливість швидкого і якісного вивчення програми "Бухгалтерія".
19.09.16